مسؤلین ریاست عمومی عواید با معاون تخنیکی وزارت فواید عامه دیدار کرد!

syllab_admin
پنجشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۴ - ۱۲:۲۶
...........

مسؤلین ریاست عمومی عواید وزارت مالیه با مولوی عبدالکریم فاتح معاون تخنیکی وزارت فواید عامه دیدار نمود و روی نظارت بهتر از روند عواید غیر مالیاتی وزارت فواید عامه بحث و تبادل نظر کردند.
در این دیدار روی چگونگی نظارت بهتر فعالیت های ( ترازوها و حق العبور) ریاست های عوایدی وزارت فواید عامه و همچنان در رابطه به ایجاد هماهنگی بهتر میان هر دو وزارت تاکید صورت گرفت و فیصله به عمل آمد که از این به بعد تیم های تخنیکی مشترک هردو وزارتخانه از فعالیت های (ترازوها و حق العبور) بخش های عوایدی وزارت فواید عامه نظارت همه جانبه نمایند.

اعلامیه هاهمه اعلامیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۲
Background image
شنبه ۱۴۰۲/۷/۲۲ - ۱۵:۲۷
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی گمرکات به شرکت های تجارتی و فابریکات صنعتی

بر بنیاد حکم رهبری امارت اسلامی افغانستان تمام شرکت ها مکلف اند تا اموال تجارتی خویش در گمرکات توسط نماینده رسمی طی مراحل نمایند. همچنان بر اساس همین حکم یک نفر میتواند که نماینده سه . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۸:۴۲
Background image

اطلاعیه شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان در رابطه به شارت لیست متقاضیان ۱۳۳ بست

شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان مربوط وزارت مالیه، قبلاً به تعداد (۱۳۳) بست های مختلف خویش را جهت جذب و استخدام افراد مسلکی و مجرب از طریق

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۱ - ۱۲:۰
Background image

وزارت مالیه ۱۲۰ پروژه مؤثر و اقتصادی را برای سال روان اولویت بندی نموده است!

ریاست عمومی سرمایه گذاری عامه و زیربناء، که در چوکات معینیت پالیسی وزارت مالیه در بخش های ارزیابی تحلیل اقتصادی، مالی و اولویت بندی پروژه های انکشافی و شریک سازی پروژه های زیربنائی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۱۹ - ۱۵:۳۸
Background image

سیمنار آگاهی دهی در رابطه به پروسه مالیاتی برای نمایندگان سکتور صحی دایر گردید!

ریاست عمومی عواید وزارت مالیه سیمنار آگاهی دهی یک روزه  در رابطه به پروسه مالیاتی برای نمایندگان سکتور صحی طی نشستی در تالار کنفرانس های اکادمی ملی عواید و گمرکات دایر نمود.
در این نشست. . .

بازگشت به صفحه خبر