ورکشاپ های آموزشی برای کارمندان گمرکات هرات و آقینه به پایان رسید!

syllab_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۳ - ۱۴:۳۶
...............

 

ورکشاپ های آموزشی (۴۵) روزه برای (۷۲) تن کارمند گمرک هرات و (۱۵) روزه برای (۲۶) تن کارمند گمرک آقینه طبق پلان تدریسی اکادمی ملی گمرکات، به پایان رسید.
دراین ورکشاپ ها آموزش های عملی و نظری توسط اساتید مسلکی اکادمی ملی گمرکات در بخش های تشریح اموال تجاری، تعرفه گمرکی، قیمت گذاری، مدیریت دروازه ها و سیستم اسیکودا به کارمندان مذکور ارائه گردید.
قابل تذکر است که به منظور بهبود امور و انجام طی مراحل گمرکی به شکل معیاری، ارتقای ظرفیت کارمندان گمرکات ولایتی یکی از اولویت های ریاست عمومی گمرکات وزارت مالیه می باشد که قبل از این نیز تعداد زیادی از کارمندان در زمینه های مختلف آموزش دیده و این روند در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

اعلامیه هاهمه اعلامیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۲
Background image
شنبه ۱۴۰۲/۷/۲۲ - ۱۵:۲۷
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی گمرکات به شرکت های تجارتی و فابریکات صنعتی

بر بنیاد حکم رهبری امارت اسلامی افغانستان تمام شرکت ها مکلف اند تا اموال تجارتی خویش در گمرکات توسط نماینده رسمی طی مراحل نمایند. همچنان بر اساس همین حکم یک نفر میتواند که نماینده سه . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۸:۴۲
Background image

اطلاعیه شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان در رابطه به شارت لیست متقاضیان ۱۳۳ بست

شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان مربوط وزارت مالیه، قبلاً به تعداد (۱۳۳) بست های مختلف خویش را جهت جذب و استخدام افراد مسلکی و مجرب از طریق

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۱ - ۱۲:۰
Background image

وزارت مالیه ۱۲۰ پروژه مؤثر و اقتصادی را برای سال روان اولویت بندی نموده است!

ریاست عمومی سرمایه گذاری عامه و زیربناء، که در چوکات معینیت پالیسی وزارت مالیه در بخش های ارزیابی تحلیل اقتصادی، مالی و اولویت بندی پروژه های انکشافی و شریک سازی پروژه های زیربنائی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۱۹ - ۱۵:۳۸
Background image

سیمنار آگاهی دهی در رابطه به پروسه مالیاتی برای نمایندگان سکتور صحی دایر گردید!

ریاست عمومی عواید وزارت مالیه سیمنار آگاهی دهی یک روزه  در رابطه به پروسه مالیاتی برای نمایندگان سکتور صحی طی نشستی در تالار کنفرانس های اکادمی ملی عواید و گمرکات دایر نمود.
در این نشست. . .

بازگشت به صفحه خبر