مسؤلین ریاست عمومی عواید و وزارت امور داخله روی یک سلسله موضوعات بحث و تبادل نظر کردند!

syllab_admin
شنبه ۱۴۰۳/۳/۲۶ - ۱۶:۲۱
..........

مولوی منصورالحق ذاکر معاون حمایوی ریاست عمومی عواید وزارت مالیه و امان الله امین رئیس عواید غیرمالیاتی ریاست عمومی عواید با مولوی عبدالله مختار معین تامیناتی وزارت امور داخله، عبدالکریم حسیب رئیس عمومی پاسپورت، شریف الله الهام رئیس عمومی تعمیرات وزارت امور داخله و مولوی سعدالله معاون جرایم اقتصادی روی یک سلسله موضوعات مختلف بحث و تبادل نظر کردند.
در این نشست جانبین در مورد روند نظارت بر ریاست های عوایدی وزارت امور داخله (پاسپورت، ترافیک، دایاک و ...) بحث و گفتگو کردند و فیصله به عمل آمد که هر دو وزارتخانه به طور رسمی تیم های تخنیکی خود را جهت نظارت بر بخش های عوایدی معرفی نمایند.
آنها افزودند که تیم های مذکور گزارش جامع خود را به منظور تشخیص مشکلات در بخش عواید و اتخاذ اقدامات لازم برای مدیریت بهتر و ایجاد شفافیت به شکل کتبی با رهبری هر دو وزارتخانه شریک سازند. ریاست های پاسپورت و دایاگ به منظور ترتیب یک پروپوزل کلی، نیازهای تجهیزاتی خود را تثبیت نموده و به شکل یک پروپوزل با ریاست عواید غیرمالیاتی ریاست عمومی عواید وزارت مالیه شریک سازند.
قابل ذکر است که در پایان این دیدار بر هماهنگی بهتر دو وزارتخانه نیز تاکید صورت گرفت.

اعلامیه هاهمه اعلامیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۲
Background image
شنبه ۱۴۰۲/۷/۲۲ - ۱۵:۲۷
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی گمرکات به شرکت های تجارتی و فابریکات صنعتی

بر بنیاد حکم رهبری امارت اسلامی افغانستان تمام شرکت ها مکلف اند تا اموال تجارتی خویش در گمرکات توسط نماینده رسمی طی مراحل نمایند. همچنان بر اساس همین حکم یک نفر میتواند که نماینده سه . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۸:۴۲
Background image

اطلاعیه شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان در رابطه به شارت لیست متقاضیان ۱۳۳ بست

شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان مربوط وزارت مالیه، قبلاً به تعداد (۱۳۳) بست های مختلف خویش را جهت جذب و استخدام افراد مسلکی و مجرب از طریق

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۱ - ۱۲:۰
Background image

وزارت مالیه ۱۲۰ پروژه مؤثر و اقتصادی را برای سال روان اولویت بندی نموده است!

ریاست عمومی سرمایه گذاری عامه و زیربناء، که در چوکات معینیت پالیسی وزارت مالیه در بخش های ارزیابی تحلیل اقتصادی، مالی و اولویت بندی پروژه های انکشافی و شریک سازی پروژه های زیربنائی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۱۹ - ۱۵:۳۸
Background image

سیمنار آگاهی دهی در رابطه به پروسه مالیاتی برای نمایندگان سکتور صحی دایر گردید!

ریاست عمومی عواید وزارت مالیه سیمنار آگاهی دهی یک روزه  در رابطه به پروسه مالیاتی برای نمایندگان سکتور صحی طی نشستی در تالار کنفرانس های اکادمی ملی عواید و گمرکات دایر نمود.
در این نشست. . .

بازگشت به صفحه خبر