روئسای سرپرست جدید به گمرکات اندخوی، خوست و ننگرهار معرفی شدند

admin_mof
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۸/۳۰ - ۱۱:۵۱
خبر

بر اساس پیشنهاد ریاست عمومی گمرکات و منظوری مقام وزارت مالیه، محترم خلیل الرحمن «مصطفی» به حیث سرپرست جدید گمرک اندخوی، محترم محمد خالد منظور «احمد» به حیث سرپرست جدید گمرک ننگرهار و محترم ملا عبدالهادی «ابرار« به حیث سرپرست جدید گمرک ولایت خوست به کارمندان گمرکات مذکر معرفی گردیدند.
روئسای سرپرست در بخش های مربوطه و دیگر ساحات کاری از تجارب خوب برخوردار اند. محترم خلیل الرحمن«مصطفی» قبل از این به صفت معاون گمرک ننگرهار، پکتیا و سپین بولدک، محترم محمد خالد منظور «احمد» قبل از این سمت به صفت رئیس گمرک خوست و محترم ملا عبدالهادی «ابرار» پیش از این به صفت رئیس گمرک ننگرهار ایفای وظیفه نموده بود.
رهبری وزارت مالیه تلاش می ورزد تا با تغییر و تبدیل نمودن اشخاص مسئول تجارت آنها را با یک دیگر شریک ساخته و برای توسعه هر چه بیشتر امور از آن استفاده نمایند.

اعلامیه هاهمه اعلامیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۲
Background image
شنبه ۱۴۰۲/۷/۲۲ - ۱۵:۲۷
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی گمرکات به شرکت های تجارتی و فابریکات صنعتی

بر بنیاد حکم رهبری امارت اسلامی افغانستان تمام شرکت ها مکلف اند تا اموال تجارتی خویش در گمرکات توسط نماینده رسمی طی مراحل نمایند. همچنان بر اساس همین حکم یک نفر میتواند که نماینده سه . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۸:۴۲
Background image

اطلاعیه شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان در رابطه به شارت لیست متقاضیان ۱۳۳ بست

شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان مربوط وزارت مالیه، قبلاً به تعداد (۱۳۳) بست های مختلف خویش را جهت جذب و استخدام افراد مسلکی و مجرب از طریق

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۱ - ۱۲:۰
Background image

وزارت مالیه ۱۲۰ پروژه مؤثر و اقتصادی را برای سال روان اولویت بندی نموده است!

ریاست عمومی سرمایه گذاری عامه و زیربناء، که در چوکات معینیت پالیسی وزارت مالیه در بخش های ارزیابی تحلیل اقتصادی، مالی و اولویت بندی پروژه های انکشافی و شریک سازی پروژه های زیربنائی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۱۹ - ۱۵:۳۸
Background image

سیمنار آگاهی دهی در رابطه به پروسه مالیاتی برای نمایندگان سکتور صحی دایر گردید!

ریاست عمومی عواید وزارت مالیه سیمنار آگاهی دهی یک روزه  در رابطه به پروسه مالیاتی برای نمایندگان سکتور صحی طی نشستی در تالار کنفرانس های اکادمی ملی عواید و گمرکات دایر نمود.
در این نشست. . .

بازگشت به صفحه خبر