خاک پولی تمام موترهای خالی افغانی در گمرکات سرحدی کشور معاف گردید

admin_mof
پنجشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۸ - ۱۲:۵۲
خبر

بر اساس پیشنهاد ریاست عمومی گمرکات و منظوری مقام وزارت مالیه، جهت توسعه بیشتر تجارت در کشور و ایجاد تسهیلات برای تجار، خاک پولی تمام موترهای خالی افغانی در گمرکات سرحدی کشور معاف گردید.
قبل از این (۲۵۰۰) افغانی برای ورود به بندر از لاری های ثبت شده داخلی و ۱۵۰۰ افغانی از موترهای تیز رفتار به نام خاک پولی اخذ میگردید که به درخواست رانندگان پول های مذکور معاف گردید.
قابل یادآوریست که ریاست عمومی گمرکات در تلاش است تا به منظور توسعه و رشد بیشتر تجارت در کشور، درخواست های اصولی و قانونی تجار و تمامی هموطنان را بپذیرد.

اعلامیه هاهمه اعلامیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۲
Background image
شنبه ۱۴۰۲/۷/۲۲ - ۱۵:۲۷
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی گمرکات به شرکت های تجارتی و فابریکات صنعتی

بر بنیاد حکم رهبری امارت اسلامی افغانستان تمام شرکت ها مکلف اند تا اموال تجارتی خویش در گمرکات توسط نماینده رسمی طی مراحل نمایند. همچنان بر اساس همین حکم یک نفر میتواند که نماینده سه . . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۷ - ۸:۴۲
Background image

اطلاعیه شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان در رابطه به شارت لیست متقاضیان ۱۳۳ بست

شرکت دولتی نفت و گاز افغانستان مربوط وزارت مالیه، قبلاً به تعداد (۱۳۳) بست های مختلف خویش را جهت جذب و استخدام افراد مسلکی و مجرب از طریق

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۱ - ۱۲:۰
Background image

وزارت مالیه ۱۲۰ پروژه مؤثر و اقتصادی را برای سال روان اولویت بندی نموده است!

ریاست عمومی سرمایه گذاری عامه و زیربناء، که در چوکات معینیت پالیسی وزارت مالیه در بخش های ارزیابی تحلیل اقتصادی، مالی و اولویت بندی پروژه های انکشافی و شریک سازی پروژه های زیربنائی. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۱۹ - ۱۵:۳۸
Background image

سیمنار آگاهی دهی در رابطه به پروسه مالیاتی برای نمایندگان سکتور صحی دایر گردید!

ریاست عمومی عواید وزارت مالیه سیمنار آگاهی دهی یک روزه  در رابطه به پروسه مالیاتی برای نمایندگان سکتور صحی طی نشستی در تالار کنفرانس های اکادمی ملی عواید و گمرکات دایر نمود.
در این نشست. . .

بازگشت به صفحه خبر